Lara is beschikbaar met onze Vario- en Flex-eigenschappen, en de ultieme keuze voor binnen- en buitenprojecten. Lara heeft een opalen diffuser voor visueel comfort en zich perfect leent voor toepassingen die extra bescherming vereisen dankzij de IP65- en IK10-classificatie.
VARIO (CCT Switch)
3000 K, 3500 K, 4000 K
FLEX (lumenschakelaar)
Kies je lumenpakket ter plaatse
IK10
IP65
Kit voor noodverlichting en sensor optioneel
Leer Lara kennen
Opale afdekking voor homogene lichtverdeling en visueel comfort
Behuizing conform IP65, dus geschikt voor toepassing in beschutte buitenomgevingen
Stevige constructie met stootvastheid tot IK10
Witte behuizing met optionele afwerking of ooglid (beide in zwart of wit)
Optioneel met kit voor 3 uur noodverlichting en sensoren in optie
Eenvoudig te programmeren sensorversie via dipschakelaars die rechtstreeks op de sensor zijn geplaatst. Geschikt voor diverse binnen- en buitentoepassingen
Compatibel met BESA Box
FLEX EN VARIO - EIGENSCHAPPEN
Schakeloptie tussen CCT en lumen
Wat is Flex?
De flexibiliteit om de lichtintensiteit ter plaatse in te stellen via een schakelaar op het armatuur. Eén product, meerdere lumenpakketten, wat betekent dat armaturen met flex-eigenschappen eenvoudig op voorraad te houden en te verkopen zijn.
Dankzij de gemakkelijke toegang voor de installateur kan de verlichtingsintensiteit voor of tijdens de installatie worden gewijzigd.
Wat is Vario?
De flexibiliteit om ter plaatse met één druk op de knop je kleurtemperatuur te kiezen. Eén product, met de keuze tussen 3000K, 3500K of 4000K. Bestel één product en maak tijdens de installatie een keuze die past bij de behoeften van het project.